Manuálny operačný stôl TY je vhodný pre hrudnú a brušnú chirurgiu, ORL, pôrodníctvo a gynekológiu, urológiu a ortopédiu atď.
Rám, stĺp a základňa sú z nehrdzavejúcej ocele, ľahko sa čistia a sú odolné voči korózii.
Mechanický operačný stôl sa zdvíha a spúšťa pomocou pedálové olejové pumpy, ktorá beží hladko, je bezpečná a spoľahlivá. Všetky ostatné pohyby sú ovládané mechanickými prevodmi.
Tento hydraulický operačný stôl vyžaduje sklopnú, odnímateľnú a ľahko nastaviteľnú nožnú dosku. Má základňu v tvare T.
1.Funkcia rotácie
Manuálny operačný stôl sa dá otáčať o 360°, lekári si môžu nastaviť uhol podľa svojej polohy počas operácie, čo výrazne zväčšuje operačný priestor. (Voliteľné)
2.Rýchle prepnutie do flexibilnej polohy
Operačný stôl vyžaduje 200°vysunutie (ohyb) na povrchu stola naraz ovládaním rukoväte, ktorú možno použiť na nahradenie funkcie bedrového mostíka.
3. Dvojvrstvová stolová doska
Doska stola vyžaduje dvojvrstvovú kompozitnú dosku, nízky koeficient absorpcie röntgenového žiarenia a perspektívny efekt s vysokým rozlíšením.
4. Materiál z nehrdzavejúcej ocele
Rám, základňa, zdvíhací stĺp a hlavná prevodová konštrukcia sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304, ktorá sa ľahko čistí a drhne, je odolná voči kyselinám a korózii, čo zaručuje, že nikdy nezhrdzavie.
5. Hydraulické a manuálne nastavenie
Zdvíhanie a spúšťanie hydraulického operačného stola sa vykonáva pomocou pedálové olejové pumpy, ktorá má plynulý, bezpečný a spoľahlivý chod. Všetky ostatné pohyby sú ovládané mechanickou prevodovkou.
Pparametre
| Modelová položka | Manuálny operačný stôl TY |
| Dĺžka a šírka | 2020 mm * 500 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 1010 mm / 760 mm |
| Hlavná doska (hore a dole) | 45°/70° |
| Zadná doska (hore a dole) | 75°/ 15° |
| Nožná doska (hore / dole / von) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočný náklon (doľava a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšenie mostíka obličiek | ≥110 mm |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sštandardné príslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Screening anestézie | 1 kus |
| 2 | Podpora tela | 1 pár |
| 3 | Podpora paží | 1 pár |
| 4 | Ramenná opierka | 1 pár |
| 5 | Kolenná barla | 1 pár |
| 6 | Upevňovacia svorka | 1 sada |
| 7 | Matrac | 1 sada |