Elektrický gynekologický vyšetrovací stôl FD-G-1 je vyrobený z vysokopevnostných materiálov a je odolný voči korózii, čo prispieva k dennému čisteniu a dezinfekcii nemocnice.
Výšku povrchu vyšetrovacieho stola, uhol operadla a nožného panelu je možné nastaviť pomocou nožného spínača.
Príslušenstvo je kompletné a štandardne obsahuje opierky ramien, ramenné popruhy, popruhy na zápästie, rukoväte, opierky nôh a nádoby na nečistoty so sitkami.
Základňa gynekologického vyšetrovacieho stola má konštrukciu v tvare U, ktorá poskytuje priestor na pohyb chodidiel a nôh pri každodennej práci lekára.
Táto lekárska gynekologická vyšetrovacia operačná posteľ je vhodná nielen na gynekologické vyšetrenia, ale aj na mužskú urológiu.
1.Bezšvový penový matrac
Tvarovaný matrac elektrického gynekologického vyšetrovacieho stola využíva najnovšiu technológiu bezšvového penenia, ktorá výrazne zlepšuje pohodlie pacienta.
2.Materiál odolný voči korózii
Celý kryt elektrického gynekologického vyšetrovacieho stola je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči korózii, ľahko sa čistia a dezinfikujú.
3. Nožný spínač
Vybavený nožným spínačom, flexibilne ovláda rôzne pohyby pôrodníckeho vyšetrovacieho stola.
4.Všestranné príslušenstvo
Okrem štandardnej opierky ramien sú k dispozícii aj ramenné popruhy, rukoväte, opierky nôh, pedále na nohy, odpadková misa, gynekologické vyšetrovacie svetlo alebo lekárske kreslo.
Parametre
| ModelPoložka | Elektrický gynekologický vyšetrovací stôl FD-G-1 |
| Dĺžka a šírka | 1800 mm * 550 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Reverzný Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Zadná doska (hore a dole) | 60°/10° |
| Elektromotorový systém | Jiecang |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita výkonu | 1,0 kW |
| Batéria | Áno |
| Matrac | Bezšvový matrac |
| Hlavný materiál | ABS |
| Maximálna nosnosť | 150 kg |
| Záruka | 1 rok |
SštandardPríslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Podpora paží | 1 pár |
| 2 | Nožná doska | 1 sada |
| 3 | Matrac | 1 sada |
| 4 | Rukoväť | 1 pár |
| 5 | Nožný spínač | 1 sada |