LEDD500700C+M označuje dvojité kupolové LED svietidlo do operačnej sály.
Vstavaný kamerový systém a externý závesný monitor možno použiť na tréningové účely. Umožňuje monitorovanie a nahrávanie operácií.
■ brušná/všeobecná chirurgia
■ gynekológia
■ chirurgia srdca/ ciev/ hrudníka
■ neurochirurgia
■ ortopédia
■ traumatológia / urgentný operačný systém
■ urológia / TURP
■ ORL/ Oftalmológia
■ endoskopia angiografia
1. Kamerový systém
Vstavaná kamera, nie je potrebné ju zavesiť pomocou ďalšej sady ramien.
2. Toto operačné svetlo zachytáva a poskytuje snímky vo vysokej rýchlosti a kvalite. Vďaka 10-násobnému optickému priblíženiu je možné snímky prezerať zo všetkých uhlov pohľadu.
3. Toto operačné svetlo dokáže aj zaznamenávať priebeh operácie. Môže sa použiť na tréningové a študijné účely.
Monitorovací systém
1. Vďaka vysielaniu operácie môže operačná lampa LEDD500700C+M umožniť personálu kliniky sledovať váš postup bez narušenia sterilného poľa.
2. Operačné svetlo so vstavanou kamerou a monitorom poskytuje ďalší pohľad zhora na chirurgickú hlavu, aby váš chirurgický tím mohol zdieľať chirurgické zákroky po celom svete.
Parameters:
| Fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 210 megapixelov 1920 (H) x 1080 (V) |
| Komunikačný režim | RS232 |
| Komunikačné protokoly | HITACHI / SONY VISCA |
| Konektor | Kompatibilita LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Typ senzora | 1/2,9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Režim skenovania | Progresívne skenovanie |
| Systém deň a noc | Farebné/čiernobiele/automatické |
| Minimálne osvetlenie | farba: 0,1 Lux čiernobiela: 0,01 Lux |
| Režim synchronizácie | intersynchronizácia |
| Video výstup | digitálny signál |
| SNR (signál/šum) | ≥50 dB (AGC vypnuté) |
| Objektív | |
| IRCUT | Automatické prepínanie dvojitého filtra IRCUT |
| Optické šošovky | 10X f=5 mm~50 mm |
| uhol poľa | V: 51,8° (Z) ~ 5,86° (T) Vertikálne: 39,1° (Z) ~ 4,4° (T) |
| Funkcia | |
| režim expozície | A/M |
| vyváženie bielej | Automatické |
| Režim zaostrenia | A/M |
| získať kontrolu | A/M |
| Obrazový efekt | Automatický/farebný/čiernobiely/negatívny |
| funkcia zrkadlenia | Podpora (horizontálne zrkadlo + vertikálne zrkadlo) |
| prechody myšou cez obrázok | Podpora |
| Široký dynamický | D-WDR |
| Nedodržiavať pravidlá | 2D-DNR |
| elektronická uzávierka | 1/30 s ~ 1/10 000 s |
| kontrastný pomer | Nastaviteľné |
| sýtosť | Nastaviteľné |
| Funkcia proti zahmlievaniu | Podpora |
| Marginálne | Podpora |
| Všeobecná špecifikácia | |
| Rozmery | 38,6 (Š) * 41 (V) * 64,6 (D) mm |
| Pracovná teplota/vlhkosť | ﹣10 ℃~50℃, 10 % relatívnej vlhkosti ~ 60 % relatívnej vlhkosti |
| Teplota/vlhkosť skladovania | ﹣20 ℃~60℃, 10 % relatívnej vlhkosti ~ 80 % relatívnej vlhkosti |
| napájanie | DC 12V±10% |
| spotreba energie | MAXIMÁLNY VÝKON 3,5 W |
| Čistá hmotnosť | 110 g |
Monitor
| Hlavný parameter | |
| Veľkosť obrazovky | 21,5' |
| Režim podsvietenia | LED dióda |
| Oblasť zobrazenia | 475,2 mm (Š) × 267,3 mm (V) |
| Pomer strán | 16:9 |
| Maximálne rozlíšenie | 1920×1080 |
| Farba displeja | 16,7 milióna |
| Rozstup pixelov | 0,2475 (V) × 0,2475 (Š) |
| Jas | 300 cd/㎡ |
| Kontrast obrazu | 1500:1 |
| Pozorovací uhol | 850/850/750/650 |
| Čas odozvy | 8MS |
| Frekvencia poľa | 50 Hz,60 Hz,70 Hz |
| Vstup a výstup | |
| SDI vstup | 1 |
| SDI výstup | 1 |
| AV VSTUP | 22 (2× BNC) |
| AV VÝSTUP | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA vstup | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| Vstup YPbPr/YCbCr | 3 (3× BNC) |
| Vstup RS232 (voliteľné) | 1 |
| Zvukový vstup | 1 |
| Zvukový výstup | 1 |
| Farebný systém | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Jazyk | čínština/angličtina/francúzština/nemčina/taliančina/španielčina/ |
| Napájací zdroj | |
| Výkon | Jednosmerný prúd 12 V,50/60 Hz |
| Pmax | 35W – 55W |
| Pohotovostný režim | 5W |