Elektrický operačný stôl TDG-1 má päť hlavných akčných skupín: elektricky nastaviteľné zdvíhanie povrchu lôžka, nakláňanie dopredu a dozadu, nakláňanie doľava a doprava, zdvíhanie zadnej dosky a brzda.
Krásny vzhľad, telo, základňa, zdvíhací stĺpik a bočné lišty tohto elektrického ovládania sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s vysokou povrchovou úpravou, odolnosťou proti korózii a vysokou mechanickou pevnosťou.
Inteligentné nastavenie rôznych polôh elektrického ovládacieho stola pomocou ovládania jedným tlačidlom. Používa elektrický pohon LINAK, ktorý je tichý, presný a s nízkymi nákladmi na údržbu. Dizajn s veľkými kolesami, tichý a antiseizmický dekompresný systém.
Tento elektrický operačný stôl je vhodný na rôzne chirurgické zákroky, ako je brušná chirurgia, pôrodníctvo, gynekológia, ORL, urológia, anorektika a ortopédia atď.
1.AhranatýAúpravywithGas Spružiny
Kĺby zadnej dosky aj nožnej dosky elektrického operačného stola TDG-1 sú vybavené nosnými konštrukciami s plynovými pružinami, ktoré umožňujú jemné, tiché a bez vibrácií nastavenie rôznych nastavení a zároveň účinne chránia štruktúru kĺbu a zabraňujú pádu pacienta.
2.Elektrický lineárny aktuátor LINAK
Použitie elektrickej posuvnej tyče eliminuje potrebu manuálneho ovládania polohy operačného stola zo strany zdravotníckeho personálu. Stačí držať diaľkové ovládanie, čo je jednoduché a šetrí prácu. V porovnaní s popredajnou údržbou hydraulického operačného stola, elektrický operačný stôl tiež výrazne znižuje náklady na popredajnú údržbu. Počas procesu nastavovania je možné elektrickú posuvnú tyč umiestniť presnejšie a proces nastavovania je mimoriadne tichý.
3. Základňa typu Y
Základňa postele má dizajn v tvare Y, ktorý nielenže zodpovedá ergonomickému dizajnu, zvyšuje stabilitu elektrického operačného stola, ale tiež poskytuje viac voľného priestoru pre nohy zdravotníckeho personálu, čo umožňuje zdravotníckemu personálu priblížiť sa k pacientovi bližšie.
4. Všestranné príslušenstvo
Vybavené ramennými popruhmi, popruhmi na zápästie, popruhmi na nohy a popruhmi na telo, aby sa zabezpečilo, že pacienti v celkovej anestézii počas operácie nespadnú. Dosky na nohy, opierky rúk, opierky tela a opierky nôh sú vybavené pamäťovými penovými podložkami, ktoré zaisťujú pohodlie pri operácii a normálnu cirkuláciu telesných tekutín počas operácie.
5. Ldizajn koliesok Arger
Základňa mechanicko-elektrického operačného stola je navrhnutá s veľkými kolieskami (priemer≥100 mm), ktorý sa dá flexibilne pohybovať. Kolieska sa pri brzdení zdvihnú, základňa postele je v pevnom kontakte szem a stabilita je dobrá.
6. Vstavaná batéria
V prípade výpadku napájania dokáže vstavaná batéria zvládnuť 50 operácií.
Pparametre
| ModelPoložka | Elektrický operačný stôl TDG-1 |
| Dĺžka a šírka | 2050 mm * 500 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 890 mm/ 690 mm |
| Hlavná doska (hore a dole) | 60°/ 60° |
| Zadná doska (hore a dole) | 90°/ 17° |
| Nožná doska (hore / dole / von) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Bočný náklon (doľava a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšenie mostíka obličiek | ≥110 mm |
| Flexia/ Reflex | Kombinovaná operácia |
| Ovládací panel | Voliteľné |
| Elektromotorový systém | Linak |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita výkonu | 1,0 kW |
| Batéria | Áno |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sštandardné príslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Screening anestézie | 1 kus |
| 2 | Podpora tela | 1 pár |
| 3 | Podpora paží | 1 pár |
| 4 | Podpora nôh | 1 pár |
| 5 | Rukoväť mostíka obličiek | 1 kus |
| 6 | Matrac | 1 sada |
| 7 | Ručné diaľkové ovládanie | 1 kus |
| 8 | Elektrické vedenie | 1 kus |