1.Ultranízka poloha
Minimálna výška oftalmologického operačného stola je nastaviteľná na 500 mm. Známy elektromagnetický pohonný systém je stabilný, spoľahlivý a počas prevádzky bezhlučný. Je to najlepšia voľba pre oftalmológiu a ORL chirurgiu.
2.Odnímateľná hlavová doska
Odnímateľná hlavová doska sa ľahko ovláda mechanickým prevodom.
Konkávny dizajn v strede čelového vankúša spĺňa ergonomické požiadavky.
3. Široký povrch
Šírka povrchu môže dosiahnuť 550 mm, čo umožňuje pacientovi pohodlnejšie ležať na ňom
4. Flexibilný nožný spínač
Uhol zadnej dosky a nožnej dosky je možné nastaviť pomocou nožného spínača, čo je pre lekára pohodlné na nastavenie polohy pacienta do najideálnejšej polohy počas oftalmologickej operácie.
5. Okvetná brzda
Mechanické pedálové brzdy sú rýchlejšie, pohodlnejšie, bezpečné a spoľahlivé.
6. Voliteľné lekárske kreslo
Lekárske kreslo si môže nastaviť podrúčky, operadlo a výšku sedadla.
Parametre
| Modelová položka | Elektrický oftalmologický operačný stôl TDG-2 |
| Dĺžka a šírka | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 700 mm / 500 mm |
| Hlavná doska (hore a dole) | 45°/ 90° |
| Zadná doska (hore a dole) | 45°/ 20° |
| Nožná doska (hore a dole) | 45°/ 20° |
| Horizontálne posuvné | 300 mm |
| Elektromotorový systém | Jiecang |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita výkonu | 1,0 kW |
| Batéria | Áno |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Štandardné príslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Infúzna tyč | 1 sada |
| 2 | Doska na ruky | 1 pár |
| 3 | Zásobník nástrojov | 1 sada |
| 4 | Upevňovacia svorka | 1 sada |
| 5 | Matrac | 1 sada |
| 6 | Nožný spínač | 1 sada |