Tento elektrohydraulický operačný stôl je rozdelený na 5 častí: hlavovú časť, chrbtovú časť, sedaciu časť a dve oddeliteľné časti pre nohy.
Vysoko priepustný vláknitý materiál a horizontálny posuv 340 mm zaisťujú, že počas röntgenového skenovania nebudú žiadne slepé miesta.
Tento elektrohydraulický operačný stôl je vybavený dvojitým ovládacím systémom, ktorý zaisťuje bezproblémovú prevádzku.
Môže byť vybavený multifunkčným hlavovým rámom a ortopedickým trakčným rámom.
Funkcia resetovania jedným tlačidlom dokáže obnoviť pôvodnú horizontálnu polohu. Ohyb a spätný ohyb jedným tlačidlom, funkcia elektrickej dosky na nohy šetrí veľa času.
Je vhodný pre rôzne chirurgické zákroky, ako je brušná chirurgia, pôrodníctvo, gynekológia, ORL, urológia, anorektálna a ortopédia atď.
1.Dlhšia a širšia plocha stola
Dĺžka povrchu elektrohydraulického operačného stola môže dosiahnuť 2180 mm a šírka 550 mm, čo je vhodné pre potreby niektorých špeciálnych skupín a môže tiež zvýšiť pohodlie pacienta.
2. Dvojitý riadiaci systém
Elektrohydraulický operačný stôl je vybavený duálnym systémom hlavného ovládania/pomocného ovládača, ktorý zabezpečuje bezproblémovú prevádzku.
3. Flexibilita a reflexia a reset jedným tlačidlom
Funkcia resetovania jedným tlačidlom, dokáže obnoviť pôvodnú horizontálnu polohu, ohyb a spätný ohyb jedným tlačidlom
4. Voliteľná elektricky nastaviteľná nožná doska
Vďaka zásuvnému modulárnemu dizajnu dosky na nohy ju možno elektricky nastaviť, čo výrazne šetrí čas potrebný na nastavenie polohy.
5. Vstavaná nabíjateľná batéria
Elektrohydraulický operačný stôl TDY-Y-2 je vybavený vysokovýkonnou nabíjateľnou batériou, ktorá dokáže splniť potreby 50 operácií. Zároveň má zdroj striedavého prúdu, ktorý poskytuje elektrickú energiu pre zaistenie maximálnej bezpečnosti.
Pparametre
| ModelPoložka | Elektrohydraulický operačný stôl TDY-Y-2 |
| Dĺžka a šírka | 2170 mm * 550 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 1100 mm / 690 mm |
| Hlavná doska (hore/dole/flexibilná) | 45°/ 90°/ 40° |
| Zadná doska (hore a dole) | 85°/ 40° |
| Nožná doska (hore / dole / von) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Bočný náklon (doľava a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšenie mostíka obličiek | 100 mm |
| Horizontálne posuvné | 350 mm |
| Nulová poloha | Jedno tlačidlo, štandardné |
| Flexia/ Reflex | Kombinovaná operácia |
| Röntgenová doska | Voliteľné |
| Ovládací panel | Štandard |
| Tlačidlo núdzového zastavenia | Štandard |
| Elektromotorový systém | Chaoger z Taiwanu |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita výkonu | 1,0 kW |
| Batéria | Áno |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 300 kg/ 350 kg |
| Záruka | 1 rok |
Apríslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Screening anestézie | 1 kus |
| 2 | Podpora tela | 1 pár |
| 3 | Podpora paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramien | 1 pár |
| 5 | Podpora nôh | 1 pár |
| 6 | Rukoväť mostíka obličiek | 1 kus |
| 7 | Matrac | 1 sada |
| 8 | Upevňovacia svorka | 8 kusov |
| 9 | Dlhá upevňovacia svorka | 1 pár |
| 10 | Diaľkové ovládanie | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedenie | 1 kus |
| 12 | Hydraulický olej | 1 plechovka oleja |