Operačný stôl TF Hydraulic Gynekological Operation, telo, stĺp a základňa sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s vysokou mechanickou pevnosťou, odolnosťou proti korózii a ľahko sa čistí a dezinfikuje.
Tento hydraulický gynekologický operačný stôl sa štandardne dodáva s opierkou na ramená, ramenným popruhom, rukoväťou, opierkou na nohy a pedálmi, nádobou na nečistoty so sitkom a voliteľným gynekologickým vyšetrovacím svetlom.
Výšku hydraulického gynekologického operačného stola je možné nastaviť pedálmi a sklon postele je možné nastaviť potrasením rukoväte.
Po stlačení brzdy sa pevná základňa v spodnej časti postele zníži, čo zväčší kontaktnú plochu so zemou a zabezpečí stabilitu postele.
Je široko používaný v gynekológii, pôrodníctve, urológii a anorektálnej chirurgii.
1. Materiál z nehrdzavejúcej ocele
Hlavné telo, bočné koľajnice, zdvíhací stĺpik a základňa hydraulického gynekologického operačného stola sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 304 s vysokou mechanickou pevnosťou, odolnosťou proti korózii a jednoduchým čistením.
2. Široká plocha stola
Šírka povrchu hydraulického gynekologického operačného stola môže dosiahnuť 600 mm, čo je veľmi vhodné pre ľudí s určitým typom postavy a zvyšuje pohodlie.
3. Všestranné príslušenstvo
Okrem štandardnej opierky ramien sú k dispozícii aj ramenné popruhy, rukoväte, opierky nôh, pedále na nohy, odpadková misa a gynekologické vyšetrovacie svetlo.
4. Unikátna pevná noha
Unikátna pevná noha operačného stola zväčšuje kontaktnú plochu so zemou a zaisťuje stabilitu hydraulickej gynekológie.
Parametre
| Modelová položka | Operačný stôl pre gynekológiu TF Hydraulic |
| Dĺžka a šírka | 1800 mm * 600 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Zadná doska (hore a dole) | 70°/ 11° |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Matrac | Bezšvový matrac |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 173 kg |
| Záruka | 1 rok |
SštandardPríslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Podpora paží | 1 pár |
| 2 | Rukoväť | 1 pár |
| 3 | Nožná doska | 1 kus |
| 4 | Matrac | 1 sada |
| 5 | Odpadová nádrž | 1 kus |
| 6 | Upevňovacia svorka | 1 pár |
| 7 | Kolenná barla | 1 pár |
| 8 | Pedál | 1 pár |