Hydraulický chirurgický stôl TS je vhodný pre hrudnú a brušnú chirurgiu, ORL, pôrodníctvo a gynekológiu, urológiu a ortopédiu atď.
Na rozdiel od bežného manuálneho operačného stola používame hydraulický zdvíhací systém a plynovú pružinu na nastavenie operadla a nožných dosiek. Proces nastavovania je tichý a pohodlný.
Základňa v tvare Y sa používa na zabezpečenie vyššej stability a voľného priestoru hydraulického operačného stola, aby sa zdravotnícky personál mohol priblížiť k pacientovi z nulovej vzdialenosti.
Dizajn veľkých kolies tiež zabezpečuje antivibračné a dekompresné vlastnosti počas pohybu.
1. Pokročilá pamäťová pena
Povrchový materiál hydraulického chirurgického stola je nehorľavý a antistatický. Tvarovaný polyuretánový (PU) matrac sa ľahko čistí a má dlhú životnosť.
2. Vstavaný mostík na obličky.
Vložte rukoväť do príslušného otvoru, otočte ňou a zdvihnite alebo spustite mostík pásu do vhodnej polohy, potom rukoväť vytiahnite. Pri hydraulických operačných stoloch TS je výška mostíka pásu väčšia ako 100 mm.
3. DovezenéHhydraulickýSsystém
Dovážaný hydraulický systém z Ameriky umožňuje stabilný a rýchly pohyb manuálneho ovládacieho stola.
4. AhranatýAúpravywithGas Spružiny
Kĺby zadnej dosky aj nožnej dosky hydraulického operačného stola TS sú vybavené nosnými konštrukciami s plynovými pružinami, ktoré umožňujú jemné, tiché a bez vibrácií nastavenie rôznych nastavení a zároveň účinne chránia kĺbovú štruktúru a zabraňujú pádu pacienta.
5. Ldizajn koliesok Arger
Základňa mechanicko-hydraulického operačného stola je navrhnutá s veľkými kolieskami (priemer≥100 mm), ktorý sa dá flexibilne pohybovať. Kolieska sa pri brzdení zdvihnú, základňa postele je v pevnom kontakte so zemou a stabilita je dobrá.
Pparametre
| Modelová položka | Hydraulický operačný stôl TS |
| Dĺžka a šírka | 2050 mm * 500 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 890 mm/ 690 mm |
| Hlavná doska (hore a dole) | 60°/60° |
| Zadná doska (hore a dole) | 75°/ 15° |
| Nožná doska (hore / dole / von) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočný náklon (doľava a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšenie mostíka obličiek | ≥110 mm |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sštandardné príslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Screening anestézie | 1 kus |
| 2 | Podpora tela | 1 pár |
| 3 | Podpora paží | 1 pár |
| 4 | Ramenná opierka | 1 pár |
| 5 | Kolenná barla | 1 pár |
| 6 | Upevňovacia svorka | 1 sada |
| 7 | Matrac | 1 sada |
| 8 | Popruh na telo | 1 sada |