1.Dvojitá kĺbová hlavová doska
Dvojitý kĺbový hlavový panel tohto elektrického operačného stola umožňuje voľne nastaviť výšku čela, čo pacientovi umožňuje pohodlný uhol hlavy pri vykonávaní operácií v rôznych polohách.
2. Nožná doska môže byť elektricky ovládaná alebo ovládaná plynovou pružinou
Nožná doska sa dá ovládať plynovou pružinou alebo sa dá vylepšiť na elektrické ovládanie.
3. Voliteľný systém dvojitého ovládania
Ručný ovládač a voliteľné ovládacie prvky na paneli ponúkajú dvojitú ochranu pri operácii.
4.Veľké kolieska
Dovážané nemecké kolieska TENTE, odolné voči opotrebovaniu a tiché.
5. Vstavaná nabíjateľná batéria
Elektrický operačný stôl TDY-2 je vybavený vysokovýkonnou nabíjateľnou batériou, ktorá vystačí na 50 operácií. Zároveň má zdroj striedavého prúdu, ktorý zabezpečuje elektrickú energiu pre maximálnu bezpečnosť.
6.Viac voliteľných možností
Voliteľné resetovanie jedným tlačidlom, funkcia pozitívnej flexie a reverznej flexie.
Pparametre:
| ModelPoložka | Mobilný elektrický operačný stôl TDY-2 |
| Dĺžka a šírka | 2100 mm * 550 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 1000 mm/ 700 mm |
| Hlavná doska (hore a dole) | 45° 90° |
| Zadná doska (hore a dole) | 90°/ 17° |
| Nožná doska (hore / dole / von) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočný náklon (doľava a doprava) | 15°/ 15° |
| Zvýšenie mostíka obličiek | ≥110 mm |
| Horizontálne posuvné | 345 mm |
| Flexia/ Reflex | Kombinovaná operácia |
| Röntgenová doska | Voliteľné |
| Ovládací panel | Štandard |
| Elektromotorový systém | Jiecang |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita výkonu | 1,0 kW |
| Batéria | Áno |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Štandardné príslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Screening anestézie | 1 kus |
| 2 | Podpora tela | 1 pár |
| 3 | Podpora paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramien | 1 pár |
| 5 | Podpora nôh | 1 pár |
| 6 | Podpora chodidiel | 1 pár |
| 6 | Rukoväť mostíka obličiek | 1 kus |
| 7 | Matrac | 1 sada |
| 8 | Upevňovacia svorka | 8 kusov |
| 9 | Dlhá upevňovacia svorka | 1 pár |
| 10 | Ručné diaľkové ovládanie | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedenie | 1 kus |