Všetky kryty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304, ľahko sa čistia a dezinfikujú.
Vláknitý materiál s vysokou priepustnosťou svetla je vhodný na použitie pri röntgenovom žiarení.
Rozšírená konštrukcia matraca umožňuje pacientom pohodlnejšie ležať na operačnom stole.
Elektrohydraulický operačný stôl TDY-G-1 využíva pokročilý hydraulický riadiaci systém, spoľahlivé elektromagnetické ventily a olejové čerpadlá z Taiwanu, čo zaisťuje tichý a stabilný výkon.
1.UultranízkePpozícia
2. Dvojitá kĺbová hlavová doska
3.B.postavený- v obličkáchBhrebeň
4. Vstavaná nabíjateľná batéria
5. Mechanické brzdy
| Modelová položka | Elektricko-hydraulický operačná sála TDY-G-1 |
| Dĺžka a šírka | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorská výška (hore a dole) | 820 mm / 520 mm |
| Hlavná doska (hore a dole) | 45°/ 90° |
| Zadná doska (hore a dole) | 80°/ 20° |
| Nožná doska (hore / dole / von) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzný Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Bočný náklon (doľava a doprava) | 15°/ 15° |
| Zvýšenie mostíka obličiek | 110 mm |
| Elektromotorový systém | Chaoger z Taiwanu |
| Napätie | 220V/110V |
| Frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita výkonu | 1,0 kW |
| Batéria | Áno |
| Matrac | Matrac s pamäťou |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sštandardné príslušenstvo
| Nie. | Meno | Množstvá |
| 1 | Screening anestézie | 1 kus |
| 2 | Podpora tela | 1 pár |
| 3 | Podpora paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramien | 1 pár |
| 5 | Podpora nôh | 1 pár |
| 6 | Podpora chodidiel | 1 pár |
| 7 | Rukoväť mostíka obličiek | 1 kus |
| 8 | Dlhá upevňovacia svorka | 1 pár |
| 9 | Upevňovacia svorka | 8 kusov |
| 10 | Ručné diaľkové ovládanie | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedenie | 1 kus |
| 12 | Pedál | 1 pár |